Engström & Myrstrand ´´Casino"
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND,"Casino", kombinationsmöbel, 5 dlr, Tingströms, 1960/70-tal, Bra Bohag, fanérad i teak, vitlackerad metall, ca 40x100x45 (2 st)/ 40x45x50/ 60x100x45/ 43x45x50 cm
Bruksslitage, ytskador
803536
2020-08-24