Vicke Lindstrand 2 vaser Kosta
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, vaser 2 st, Kosta 1950-tal, underfångsteknik med dekor av spiralvridna ränder i vitt och mörkviolett, signerade Kosta LH 1260 och Kosta LH 1381, höjd 15 och 16 cm
En vas med invändig beläggning
803554
2020-09-13