Anna Greta Jimmerholt väggbonad

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANNA GRETA JIMMERHOLT (1920-2007): vävd textil, trasteknik, signerad Jimmerholt, ram i teak, mått ca 120x85 cm

Bruksslitage

803560

2020-09-01