Matgrupp i rokokostil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATGRUPP, 9 dlr, 1900-tal, rokokostil, bemålat, skuren dekor, randig tyg, bestående av: matbord, 4 stolar, 1 par karmstolar, 2 iläggskivor vardera 45, bordets höjd 73, diameter 110, sitthöjd stolarna ca 50 cm
Slitage, märken, färgbortfall, stolar och bord med avikande färg, fläckar
803576
2020-09-04