Lars Jonsson litografi

Lars Jonsson litografi
Lars Jonsson litografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): sjöfåglar, signerad samt EA , litografi, bladmått ca 82x63 cm

Ej examinerad ur ram

803598

2020-09-01