Mats Theselius, "Elektra" fåtölj
Klubbat för:
8 600 SEK
10 000 SEK
MATS THESELIUS, "Elektra", fåtölj, Källemo, formgiven 2001, röd benställning av eloxerad aluminium, klädd i rött skinn med aluminiumknappar, skyltmärkt ELEKTRA by Mats Theselius for Källemo AB Sweden 10, höjd 86 cm, sitthöjd 38 cm
Bruksslitage, repor, skinn med krackelyr/ytsprickor
803605
2020-08-24