Mats Theselius, "Elektra" fåtölj

Mats Theselius,
Mats Theselius,

Klubbat för:

8 600 SEK

10 000 SEK

MATS THESELIUS, "Elektra", fåtölj, Källemo, formgiven 2001, röd benställning av eloxerad aluminium, klädd i rött skinn med aluminiumknappar, skyltmärkt ELEKTRA by Mats Theselius for Källemo AB Sweden 10, höjd 86 cm, sitthöjd 38 cm

Bruksslitage, repor, skinn med krackelyr/ytsprickor

803605

2020-08-24