MOLLIE FAUSTMAN: Figurscen

MOLLIE FAUSTMAN: Figurscen
MOLLIE FAUSTMAN: Figurscen
MOLLIE FAUSTMAN: Figurscen
MOLLIE FAUSTMAN: Figurscen
MOLLIE FAUSTMAN: Figurscen
MOLLIE FAUSTMAN: Figurscen
MOLLIE FAUSTMAN: Figurscen
MOLLIE FAUSTMAN: Figurscen
MOLLIE FAUSTMAN: Figurscen
MOLLIE FAUSTMAN: Figurscen

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

MOLLIE FAUSTMAN (1883-1966): Figurscen, signerad M.F., olja på duk, 100x111 cm

Färgbortfall

803618

2020-08-29