Palle Nielsen etsning
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PALLE NIELSEN (Danmark, 1920-2000): Komposition, etsning, monogramsignerad, numrerad 168/240, ca 20,5x35 cm
Figurkomposition "In the world of war" ur serien "Orpheus och Eurydike", monogramsignerad PN -57, eget tryck 351, linoleumssnitt, 17,5x24,5 cm
Ej examinerad ur ram
803623
2020-08-29