Resväska

Resväska
Resväska
Resväska
Resväska
Resväska
Resväska
Resväska
Resväska
Resväska
Resväska

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

RESVÄSKA, 1900-talets mitt, brunt skinn, med klisterdekaler, höjd ca 22 samt 75x52 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

803635

2020-08-31