Vaser Paul Kedelv Flygsfors

Vaser Paul Kedelv Flygsfors
Vaser Paul Kedelv Flygsfors
Vaser Paul Kedelv Flygsfors
Vaser Paul Kedelv Flygsfors
Vaser Paul Kedelv Flygsfors
Vaser Paul Kedelv Flygsfors
Vaser Paul Kedelv Flygsfors
Vaser Paul Kedelv Flygsfors

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

PAUL KEDELV, vaser, 2 st., glas, Flygsfors, signerade, daterade -55, höjd ca 14 - 20 cm, B ca 23 - 35 cm

Lilla vasen med mikronagg undertill

803641

2020-08-26