Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
PAUL KEDELV, vaser, 2 st., glas, Flygsfors, signerade, daterade -55, höjd ca 14 - 20 cm, B ca 23 - 35 cm
Lilla vasen med mikronagg undertill
803641
2020-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här