Björn Rosendal oljemålning
Valmis
2020-08-26
803648
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): "Blå hjälm", signerad och daterad -82, äggoljetempera på duk, ca 102x82 cm
krackeleringar, lagning på duk