Björn Rosendal oljemålning

Björn Rosendal oljemålning
Björn Rosendal oljemålning
Björn Rosendal oljemålning
Björn Rosendal oljemålning
Björn Rosendal oljemålning
Björn Rosendal oljemålning
Björn Rosendal oljemålning
Björn Rosendal oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): "Blå hjälm", signerad och daterad -82, äggoljetempera på duk, ca 102x82 cm

krackeleringar, lagning på duk

803648

2020-08-26