Johan Ossian Andersson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Motiv med båtar, signerad, olja på duk, ca 58 x 99 cm

Några mindre tryckskador i duken

803653

2020-08-31