Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv från Helsingborg, inre hamnen mot parapeten, monogramsignerad OB 1904, olja på pannå ca 31 x 60 cm
803678
2020-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här