Herman Kähler vas Danmark

Herman Kähler vas Danmark
Herman Kähler vas Danmark
Herman Kähler vas Danmark
Herman Kähler vas Danmark
Herman Kähler vas Danmark
Herman Kähler vas Danmark
Herman Kähler vas Danmark
Herman Kähler vas Danmark
Herman Kähler vas Danmark
Herman Kähler vas Danmark
Herman Kähler vas Danmark
Herman Kähler vas Danmark
Herman Kähler vas Danmark
Herman Kähler vas Danmark

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERMAN KÄHLER, vas, keramik, Danmark, 1900-talets början, Jugend, polykrom dekor av blommor, signerad och stämplad HAK Danmark, höjd ca 23 cm

803690

2020-08-31