Stolar
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 6 st., 1900-talets mitt, England, betsad mahogny med intarsia, stoppad sits, sitthöjd ca 48 cm
En stol lagad överst på ryggstödet, en annan med löst ben, stötmärken, fläckar, fogsprickor, slitage
803693
2020-08-31