Ett par karmtolar

Ett par karmtolar
Ett par karmtolar
Ett par karmtolar
Ett par karmtolar
Ett par karmtolar
Ett par karmtolar
Ett par karmtolar
Ett par karmtolar
Ett par karmtolar
Ett par karmtolar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR Gustaviansk stil, 1900-tal, förgylld stomme, höjd ca 97, sitthöjd ca 45 cm, bredd ca 60 cm

803706

2020-08-27