Byrå Karl Johan

Byrå  Karl Johan
Byrå  Karl Johan
Byrå  Karl Johan
Byrå  Karl Johan
Byrå  Karl Johan
Byrå  Karl Johan
Byrå  Karl Johan
Byrå  Karl Johan
Byrå  Karl Johan
Byrå  Karl Johan

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets början, Karl Johan, 3 lådor, fanerad i björk, ben i form av voluter, höjd ca 87, 110x52 cm

Nyckel saknas, fanersprickor

803710

2020-08-24