Gustavianska stolar

Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1700-tal, gustavianska, rygg med kopplade spjälknippen, axet, vitmålade, sitthöjd ca 45 cm

Senare bemålning, slitage, kraftigt färgbortfall

803713

2020-08-24