Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
150 EUR
MALMKRONA, rokokostil, 1800/1900-tal,
stomme i mässing, tolv svängda ljusarmar, diameter 82, höjd ca 80 cm.
Slitage
803714
2020-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här