Malmkrona rokokostil 1800-tal

Malmkrona rokokostil 1800-tal
Malmkrona rokokostil 1800-tal
Malmkrona rokokostil 1800-tal
Malmkrona rokokostil 1800-tal
Malmkrona rokokostil 1800-tal
Malmkrona rokokostil 1800-tal
Malmkrona rokokostil 1800-tal
Malmkrona rokokostil 1800-tal
Malmkrona rokokostil 1800-tal
Malmkrona rokokostil 1800-tal

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

MALMKRONA, rokokostil, 1800/1900-tal,
stomme i mässing, tolv svängda ljusarmar, diameter 82, höjd ca 80 cm.

Slitage

803714

2020-08-27