Skulptur Kina Fohund

Skulptur Kina Fohund
Skulptur Kina Fohund
Skulptur Kina Fohund
Skulptur Kina Fohund
Skulptur Kina Fohund
Skulptur Kina Fohund
Skulptur Kina Fohund
Skulptur Kina Fohund
Skulptur Kina Fohund
Skulptur Kina Fohund
Skulptur Kina Fohund
Skulptur Kina Fohund

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, keramik, Kina, 1900-tal, i form av fohund, bronserad, höjd ca 36, längd 47 cm

Slitage

803717

2020-08-25