Hans Fellenius oljemålning

Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

HANS FELLENIUS (1933-1990): Motiv från park, signerad H Fellenius, olja på duk, ca 51x70 cm

803731

2020-08-31