Göran Malmvall , byråer, 1 par, Svensk Fur

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

STOLAR, 6 st., Svenskt Fur, 1900-tal, furu, sitthöjd ca 43 cm

Ingår i temaauktionen Swedish Pine

Bruksslitage

803741

2020-09-21