Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SKÄNK, 1900-talets andra hälft, kolonialstil, stomme i ek, rottingbeklädd, höjd ca 75, 95x45 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, rotting med mindre skador
803742
2020-09-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner