Fällbord empire

Fällbord empire
Fällbord empire
Fällbord empire
Fällbord empire
Fällbord empire
Fällbord empire

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄLLBORD, 1800-tal, empire, fanerat i mahogny, skivan med rotfaner, höjd ca 71, 47x47 cm

Slitage, fastmonterat

803745

2020-08-24