Gösta Sandels teckning tvåsidig
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GÖSTA SANDELS (1887-1919), Självporträtt,
signerad och daterad 21-10-1916, blyertsteckning, tvåsidig, baksida med porträtt av dam, bildmått ca, 26x17 cm
Ej examinerad ur ram, gulnad, sprucket glas baksida
803753
2020-08-31