Gösta Sandels teckning tvåsidig

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

GÖSTA SANDELS (1887-1919), Självporträtt,
signerad och daterad 21-10-1916, blyertsteckning, tvåsidig, baksida med porträtt av dam, bildmått ca, 26x17 cm

Ej examinerad ur ram, gulnad, sprucket glas baksida

803753

2020-08-31