Soffa i svängd modell

Soffa i svängd modell
Soffa i svängd modell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, 1900-tal, svängd rygg, 2-sitsmodell, med kulfötter framtill, lösa rygg- och sittplymåer, stomme och plymåer i ljus möbelklädsel, mönster med orkidéer, rygghöjd ca 76, sitthöjd ca 42, längd 200, rygghöjd 76, djup 80 cm

Bruksslitage, ställvis nött samt blekt, märken och fläckar

803757

2020-08-31