Eduard Wiiralt

Eduard Wiiralt
Eduard Wiiralt

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EDUARD WIIRALT (Estland, 1898-1954): "Kuivnâel 1942" (Vernis moe), signerad Eduard Wiiralt i blyerts, etsning, plåtmått ca 33x24,5 cm

Gulnader, fläckar

803772

2020-08-30