Eduard Wiiralt etsning och akvatint

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EDUARD WIIRALT (Estland,1898-1954): Okapis, 1949, signerad E. Wiiralt, etsning och akvatint, 199/200, plåtmått ca 25x43 cm

Gulnader, fläckar, ej examinerad ur ram

803783

2020-08-30