Anders Udd
2020-09-06
803792
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS UDD (född 1958): Grannar, gicleetryck, signerad Anders Udd, numrerad P.T, bladmått ca 50 x 60 cm, oramat blad
Mjuka veck, ytslitage.