Stolar "Fanett"
2020-09-01
803805
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 2 st, Edsbyverken, 1960-tal, stomme i ek, brännmärkta undertill Edsbyverken 1962, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage