Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GOLVUR, 1800-tal, urtavla märkt G Hörlin Christianstad 1810, vitmålat, lod samt pendel medföljer, höjd ca 196 cm
Zustandsbeschreibung
Märken, slitage
803811
2020-08-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner