Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CHRISTIAN DIOR, weekendbag, 1970/80-tal, längd ca 40 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
803819
2020-08-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner