Christian Dior weekendbag

Christian Dior  weekendbag
Christian Dior  weekendbag
Christian Dior  weekendbag
Christian Dior  weekendbag
Christian Dior  weekendbag
Christian Dior  weekendbag
Christian Dior  weekendbag
Christian Dior  weekendbag

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

CHRISTIAN DIOR, weekendbag, 1970/80-tal, längd ca 40 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

803819

2020-08-25