Ett par byråar empire

Ett par byråar empire
Ett par byråar empire
Ett par byråar empire
Ett par byråar empire
Ett par byråar empire
Ett par byråar empire
Ett par byråar empire
Ett par byråar empire
Ett par byråar empire
Ett par byråar empire
Ett par byråar empire
Ett par byråar empire
Ett par byråar empire
Ett par byråar empire

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅAR, 1 par, 1800-tal, empire, Danmark, fanerade i mahogny, intarsiadekor, 3 lådor, höjd ca 85, 73x46 cm

Nyckel beklagar

Bruks- och åldersslitage, lådorna något slagna

803831

2020-08-24