Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, safarimodell, ca 1970-tal, möjligen IKEA, kromat stålrör, armlän i läder. klädsel av kanvas, lösa sittplymåer, sitthöjd ca 45 cm

bruksslitage

803837

2020-09-01