Fåtöljer "Sahara" Gunilla Allard
Klubbat för:
12 500 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
GUNILLA ALLARD,"Sahara", fåtöljer, 1 par, för Lammhults, 2000-tal, kromad metall, armlän i svartbetsad ek, klädsel i läder, sitthöjd ca 41 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, mindre stötmärken kring armlän
803841
Päivämäärä:
2020-09-01