Fåtöljer "Sahara" Gunilla Allard

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

12 500 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

GUNILLA ALLARD,"Sahara", fåtöljer, 1 par, för Lammhults, 2000-tal, kromad metall, armlän i svartbetsad ek, klädsel i läder, sitthöjd ca 41 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, mindre stötmärken kring armlän

803841

Päivämäärä:

2020-09-01