GUNILLA ALLARD Sahara
Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
GUNILLA ALLARD,"Sahara", fåtölj, för Lammhults, 2000-tal, kromad metall, armlän i svartbetsad ek, klädsel i läder, sitthöjd ca 41 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, slitage kring armlän, missfärgningar
803843
2020-09-01