GUNILLA ALLARD Sahara

GUNILLA ALLARD Sahara
GUNILLA ALLARD Sahara
GUNILLA ALLARD Sahara
GUNILLA ALLARD Sahara
GUNILLA ALLARD Sahara
GUNILLA ALLARD Sahara
GUNILLA ALLARD Sahara
GUNILLA ALLARD Sahara
GUNILLA ALLARD Sahara
GUNILLA ALLARD Sahara

Klubbat för:

8 600 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

GUNILLA ALLARD,"Sahara", fåtöljer, 1 par, för Lammhults, 2000-tal, kromad metall, armlän i svartbetsad ek, klädsel i läder, sitthöjd ca 41 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, slitage kring armlän med missfärgningar

803850

2020-09-07