Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRTA MÅÅS FJÄTTERSTRÖM (1873-1941), Blomlapp / bonad, märkt AB MMF, 63x70 cm
Slitage, skador
803855
2020-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här