Märta Måås Fjätterström bonad

Märta Måås Fjätterström bonad
Märta Måås Fjätterström bonad
Märta Måås Fjätterström bonad
Märta Måås Fjätterström bonad
Märta Måås Fjätterström bonad
Märta Måås Fjätterström bonad

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRTA MÅÅS FJÄTTERSTRÖM (1873-1941), Blomlapp / bonad, märkt AB MMF, 63x70 cm

Slitage, skador

803855

2020-08-30