Takplafond med dekor av fiskar
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
TAKPLAFOND, 1900-talets mitt, konvex, etsad/blästrad råglasskiva med dekor av fiskar samt havsgräs, upphängning i mässing, för 8 ljuspunkter, diameter ca 70 cm
Bruksslitage, några nagg vid kanten, ny el dragen, SAV garanterar ej funktionen
803859
2020-08-31