Takplafond med dekor av fiskar

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

TAKPLAFOND, 1900-talets mitt, konvex, etsad/blästrad råglasskiva med dekor av fiskar samt havsgräs, upphängning i mässing, för 8 ljuspunkter, diameter ca 70 cm

Bruksslitage, några nagg vid kanten, ny el dragen, SAV garanterar ej funktionen

803859

2020-08-31