Erik Thörnqvist "Death Angel" Yung Lean

Erik Thörnqvist
Erik Thörnqvist
Erik Thörnqvist
Erik Thörnqvist
Erik Thörnqvist
Erik Thörnqvist
Erik Thörnqvist
Erik Thörnqvist
Erik Thörnqvist
Erik Thörnqvist

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK THÖRNQVIST, "Death Angel", mask, röd akryl samt polymorph med stål, signerad "Erik Thörnqvist for Yung Lean 2020", mått ca 40x25 cm

PROVENIENS
Masken har burits av Yung Lean i musikvideon "My Agenda"

Obetydligt slitage

803870

2020-08-31