Erik Thörnqvist "Death Angel" Yung Lean
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIK THÖRNQVIST, "Death Angel", mask, röd akryl samt polymorph med stål, signerad "Erik Thörnqvist for Yung Lean 2020", mått ca 40x25 cm
PROVENIENS
Masken har burits av Yung Lean i musikvideon "My Agenda"
Obetydligt slitage
803870
2020-08-31