Stolar leksandmodell

Stolar leksandmodell
Stolar leksandmodell
Stolar leksandmodell
Stolar leksandmodell
Stolar leksandmodell
Stolar leksandmodell

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, leksandmodell, omkring 1900-talets första hälft, avtagbar sits, galonkädsel, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

803876

2020-09-01