Toivo Gideon Tuhkanen oljemålning

Klubbat för:

90 EUR

Utropspris

200 EUR

TOIVO GIDEON TUHKANEN (1877-1957) speglingar, signerad, olja på duk, 35x50 cm

803890

2020-08-25