Paul Osipow serigrafi

Paul Osipow serigrafi
Paul Osipow serigrafi
Paul Osipow serigrafi
Paul Osipow serigrafi
Paul Osipow serigrafi
Paul Osipow serigrafi
Paul Osipow serigrafi
Paul Osipow serigrafi

Klubbat för:

280 EUR

Utropspris

350 EUR

PAUL OSIPOW (född 1939) "Katharine II", signerad samt daterad -89, serigrafi, XXIII/XXV, 48x31,5 cm

803915

2020-08-26