Klubbat för:
280 EUR
Utropspris
350 EUR
PAUL OSIPOW (född 1939) "Katharine II", signerad samt daterad -89, serigrafi, XXIII/XXV, 48x31,5 cm
803915
2020-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här