Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RAKSPEGEL , 1800-talets slut, nyrokoko, fanerad i mahogny och valnöt, två lådor, tredelad pelarfot, höjd ca 145 cm
Slitage, märken, anlupen spegel
803920
2020-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här