Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
TENORSAXOFON, Selmer Mark VI, mässing, serienr: 118337, fodral medföljer
Proveniens: Musikern och musikläraren Sedley Francois
Brukat skick, ytslitage, ställvis något anfrätt yta
803922
2020-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här