Tenorsaxofon Selmer Mark VI

Tenorsaxofon Selmer Mark VI
Tenorsaxofon Selmer Mark VI
Tenorsaxofon Selmer Mark VI
Tenorsaxofon Selmer Mark VI
Tenorsaxofon Selmer Mark VI
Tenorsaxofon Selmer Mark VI
Tenorsaxofon Selmer Mark VI
Tenorsaxofon Selmer Mark VI
Tenorsaxofon Selmer Mark VI
Tenorsaxofon Selmer Mark VI
Tenorsaxofon Selmer Mark VI
Tenorsaxofon Selmer Mark VI
Tenorsaxofon Selmer Mark VI
Tenorsaxofon Selmer Mark VI
Tenorsaxofon Selmer Mark VI
Tenorsaxofon Selmer Mark VI

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

TENORSAXOFON, Selmer Mark VI, mässing, serienr: 118337, fodral medföljer

Proveniens: Musikern och musikläraren Sedley Francois

Brukat skick, ytslitage, ställvis något anfrätt yta

803922

2020-08-30