John Ivar Berg oljemålning

John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Afton agadir", monogramsignerad samt daterad 76, akryl på duk, ca 56x66 cm

803942

2020-08-24