Bisse Thofelt oljemålning

Bisse Thofelt oljemålning
Bisse Thofelt oljemålning
Bisse Thofelt oljemålning
Bisse Thofelt oljemålning
Bisse Thofelt oljemålning
Bisse Thofelt oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BISSE THOFELT (1939-2010), "Jägaren", olja på duk, monogramsignerad, ca 122x94 cm

803957

2020-09-05